KURUMSAL

ahşap deck

Kısaca Biz!

2009 yılından bu yana Deck Sistemleri ünvanıyla hizmet vermekte olan firmamız,

 Ahşap Zemin, ister bireysel kullanım mekanlarında, ister toplu kullanım mekanlarında ihtiyaç duyulan tüm dekoratif ve işlevsel ahşap zemin malzeme kaplaması uygulamalarını hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Mekan ve amaçtan bağımsız uygulamalarımız, mimari keşfin gerçekleştirilmesinin ardından kusursuz biçimde yerine getirilmekte olup Dekor Ahşap isteğe bağlı sunduğu ek hizmetler bahçe çiti, bahçe ahşap zemin, ahşap dekorasyon, ahşap havuz kenarı, pergole, ahşap cephe kaplama, ahşap duvar kaplama ile desteklenmektedir.

Tüm dış mekan uygulamalarımızda dayanıklılık ve uzun ömür açısından olması gereken tüm üretim tekniklerini kullanmaktayız. Nitelikli yapıştırıcılar, laminasyon işlemi ve modern boyama işlemleri kullanarak yapmış olduğumuz uygulamalar ve dış mekan mobilyaları uzun yıllar ilk günkü güzelliğini korumaktadırlar.
Ahşap evler, havuz kenarı deck döşemeleri, balkon korkulukları, gölgelikler ve kış bahçeleri dış mekanlarda yaptığımız uygulamalardır.

Ahşap sektöründe 15 Yıllık Tecrübe

ahşap deck zemin kaplama

Ahşap deck kullanım alanları, için tek bir yer söylemek zor olur çünkü farklı birçok alanda kullanılıyor. Kullanıldığı alanda birçok avantaj sağlayan ürün hem kolay kullanım imkanı sunuyor hem de ortamda estetik bir görünüm sağlıyor. Hava koşullarından ve sudan etkilenmeyen ürün uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıyla tercih ediliyor. Genellikle havuz kenarlarında, plajlarda ve yürüme alanlarında kullanılıyor. Marina ve iskelelerde kullanılan ürün yat veya gemi güvertelerinde de tercih ediliyor. Son zamanlarda bina cephelerinde kullanılmaya başlayan ürün banyo içlerinde de tercih ediliyor. Teras, veranda ve kış bahçesi için özel olarak geliştirilen ahşap ürün hem estetik bir görünüm sağlıyor hem de oldukça kolay kullanım imkanı sunuyor. Betona ihtiyaç duyulmadan zemine uygulanan bu ürünle çit yapılıyor. Deck Dünyası geniş kullanım alanına sahip olan ürünü müşteri isteği doğrultusunda hazırlayarak kullanıma hazır hale getiriyor.